Potrebujete pre svoj biznis?

Naším cieľom je sprístupniť profesionálne služby tvorby webových stránok a digitálneho marketingu aj malým a začínajúcim podnikateľom.

Firemná identita, spoľahlivá a fungujúca webová stránka, marketing, reklama, blog, PPC, SEO, grafika? Na začiatok toho môže byť veľa. Neviete kde začať? Nevadí… 

Využite naše balíky služieb, nechajte technické veci na nás a venujte sa tomu, čo vám ide najlepšie.

rozloženie webovej stránky web dizajn

Čo o nás povedali

 • 5 star review  Excellent professional! Available, supportive, empathic. Thanks Tomas.

  thumb Sérgio Caldeirinha

  5 star review  S Tomášom spolupracujeme už nejaký ten čas, oceňujeme jeho osobný prístup, ochotu, proaktivitu a taktiež vysokú flexibilitu pri zapracovaní zmien👍Vrelo odporúčame😉 Lean Institute Slovakia

  thumb Veronika Gregorková

  5 star review  Rýchla a efektívna spolupráca. Tomáš je profesionál. Odporúčam 🙂

  thumb Martina Harantová

  5 star review  Tomas did a really good job to create our website. He is a patient listener, gives time and understands the requirements, knowledgeable in giving excellent suggestions and delivers in time. I would highly recommend him. Amit Mohan

  thumb Amit Mohan
 • 5 star review  Hiya,I started with the bakery and I needed a website to present my work and sell cakes.Tomas did excellent job for me as he developed my website according to my personality.He kept me posted about each step of this project and also taught me how to use it. I am very satisfied with his work and I would definitely recommend him to others.

  thumb Veronika Wadhwani

  5 star review  Brilliant work by Tomas for my website. Cannot believe how supportive and helpful he was in developing process. He went into every detail and made it perfect. Definitely will recommend to my friends.

  thumb nilesh wadhwani

  5 star review  I looked around for a developer for a while but most could do one thing and not another. Tomas was cery good at listening to what I needed from my website. He was also very patient with changes I needed to make. He is highly professional and skilled at his job. He turns around jobs very fast and I would recommend him to my closest friends!

  thumb Ebru Ceyhan Smith

  5 star review  Super spolupraca!!!!! Tomas je profesionalny developer na vybornej urovni. Co sa tyka komunikacie a riesenia problemov ohladom vizualnej a technickej stranky mojej webstranky, tak ta bola vzdy bezproblemova. Webstranka je novo vytvorena, takze neviem este povedat ako funguje, ale s celkovym vizualnym vysledkom som momentalne velmi spokojna. Tomas takisto ponuka aj ine servisy, napr. dodatocny servis spravovania webstranky za prijatelnu sumu. Urcite by som firmu Tomarco odporucila aj inym.

  thumb Martina Miga

NA ČOM SME PRACOVALI

S čím vám dokážeme pomôcť

Ak neviete kde zažať v online svete, tak ste na správnej adrese. Okrem tvorby webových stránok a online marketingu poskytujeme aj poradenské a školiace služby. Naučíme vás všetko, čo budete potrebovať a zvyšok môžete nechať na nás. 

webové stránky

Prezentačné webové stránky zamerané na konverzie.

E-shopy

Malé až stredne veľké e-shopy. Kompletný vývoj vrátane dizajnu, platobných brán a email marketingu.

Marketing a seo

SEO optimalizácia webových stránok a reklama vo vyhľadávačoch a sociálnych sieťach.

Vzdelávanie

Naučím vás, ako sa starať o svoju webovú stránku.

Podpora

Starostlivosť o vašu stránku môžete pokojne prenechať nám

MODERNÝ WEB

JEDNODUCHO A RÝCHLO

MODERNÝ WEB

JEDNODUCHO A RÝCHLO

Prečo si vybrať nás

K spolupráci pristupujeme dôsledne v zmysle vykonávania činností v časovom rámci a podľa presne stanovených podmienok. Toto očakávame aj od našich klientov. Komunikácia medzi nami a našimi klientmi je transparentná a férová.

Po dokončení projektu sa naša práca nekončí

S klientami sa snažíme vytvoriť dlhodobo prospešnú spoluprácu. Organizujeme vzdelávanie zamestnancov a workshopy.

Technická podpora 24/7

V prípade akýchkoľvek problémov vám radi poradíme a pomôžeme na našej zákazníckej linke alebo prostredníctvom emailu.

Ponúkame kompletné online riešenia

Jednou z najväčších hodnôt je ponuka služieb od vytvorenia značky, cez tvorbu webovej stránky, marketingu a reklamy. Vytvoríme pre vás miesto v online svete.

Nechajte technické činnosti na nás

Postaráme sa o chod vašich webových stránok. Pravidelné aktualizácie a zálohovanie je samozrejmoťou. Už žiadne nemilé prekvapenia.

Zostaňte s nami v kontakte

coypwriting
Články

Čo je copywriting

Kvalitný copywriting je základným pilierom každej webovej stránky. Texty pre web a reklamné texty sú dôležitou súčasťou marketingovej stratégie. Čo presne je copywriting, kto je copywriter a prečo je pre biznis potrebný sa dočítate v našom článku.

Čítať ďalej »
Aktualiácia WordPress stránky
Návody

#4 – Aktualiácia WordPress stránky

Aktualiácia WorPress stránky je veľmi jednoduchá, treba si ale dávať pozor na to, aby ste mali vždy pripravenú zálohu. V tomto krátkom videu sa pozrieme na to, ako si môžete zálohovať svoju wordpress stránku.

Čítať ďalej »
Adresa

TOMARCO s.r.o.
Pobočka: Žilina
Jána Milca 741/27
010 01 Slovensko

IČO: 51709449
IBAN: SK6083300000002101437956

Kontaktné info
Telefón : +940 568 078
Email : info@tomarco.sk
Podpora: podpora@tomarco.sk
Otváracie hodiny

PON-PIA: 09:00 – 16:00
SOBOTA: 10:00 – 14:00
NEDEĽA: zatvorené

Sledujte nás

Potrebujete poradiť?

rád vám pomôžem

Nie ste si istý aké riešenie je pre vás vhodné?

Pokojne mi napíšte a stručne opíšte čo potrebujete riešiť.