Zoznámme sa

Volám sa Tomáš...

Cit pre detail

Profesionálny prístup

Niekoľkoročné skúsenosti ma  presvedčili, že webová stránka musí byť súčasťou komplexnej online stratégie. Web je základným kameňom online biznisu, a tak sa naň treba aj pozerať.

Mám rád minimalizmus a ten preferujem aj vo svojich projektoch.c
Čo ma charakterizuje

Mám rád minimalizmus a ten preferujem aj vo svojich projektoch

Prečo webové stránky?

Robím to, čo ma baví a baví ma to, čo ma živí...

Moje meno je Tomáš a pracujem ako freelancer. 9 rokov som žil a pracoval v Anglicku. Stále ma to lákalo do rodnej zeme a po návrate na Slovensko som sa začal profesionálne venovať tvorbe webových stránok a e shopov. V podstate som pokračoval v tom, čo ma bavilo už v UK. Snažím sa do slovenského podnikania preniesť kúsok anglických spôsobov. Inými slovami, chcem byť anglický gentleman v podnikaní. Profesionálne sa tvorbe webových stránok a eshopov venujem už niekoľko rokov. Za sebou mám veľa úspešných projektov, nielen na Slovensku, ale aj Poľsku, Portugalsku a v Anglicku. 

V online svete sa nikdy neprestanete učiť...

Nebojím sa výziev a rád ich prijímam. Som tichý introvert a pozorne počúvam vašim potrebám.  Webová stránka alebo e shop má byť obrazom a základňou vášho online biznisu, a preto je veľmi dôležité pochopiť váš zámer a cieľ podnikania, ako aj vašich zákazníkov, ich nákupné správanie a marketingové nástroje, ktoré plánujete používať.

Mojou záľubou sú aj čísla a analýzy. Pri spolupráci so mnou čakajte tabuľkové reporty každý mesiac, ktoré vám rád vysvetlím.

Vo voľnom čase sa venujem nahrávaniu youtube videí na tému webové stránky a eshopy, píšem blog a nahrávam podcasty. Vďaka tomu, vám viem s problémom na webe pomôcť aj prostredníctvom videí. 

Časť môjho času zhltne vzdelávanie v oblasti webov a eshopov, ktoré je pre moju prácu nevyhnutné. Sledujem trendy, novinky a vychytávky v IT priestore. Veľkou inšpiráciou je pre mňa Web Summit v Lisabone a rôzne wordpress campy. 

Aktuálne

Certifikáty

Referencie

Výsledky mojej práce

Potrebujete poradiť?

rád vám pomôžem

Nie ste si istý aké riešenie je pre vás vhodné?

Pokojne mi napíšte a stručne opíšte čo potrebujete riešiť.