Niečo o TOMARCO

Zoznámme sa

Tomáš Martinčok TOMARCO

Volám sa Tomáš

Moje meno je Tomáš a pracujem ako freelancer. 9 rokov som žil a pracoval v Anglicku. Stále ma to lákalo do rodnej zeme a po návrate na Slovensko som sa začal profesionálne venovať tvorbe webových stránok a e shopov. V podstate som pokračoval v tom, čo ma bavilo už v UK. Snažím sa do slovenského podnikania preniesť kúsok anglických spôsobov. Inými slovami, chcem byť anglický gentleman v podnikaní. Profesionálne sa tvorbe webových stránok a eshopov venujem už niekoľko rokov. Za sebou mám veľa úspešných projektov, nielen na Slovensku, ale aj Poľsku, Portugalsku a v Anglicku. 

V online svete sa nikdy neprestanete učiť

Pomôžem vám na ceste k úspechu

Nebojím sa výziev a rád ich prijímam. Som tichý introvert a pozorne počúvam vašim potrebám. Webová stránka alebo e shop má byť obrazom a základňou vášho online biznisu, a preto je veľmi dôležité pochopiť váš zámer a cieľ podnikania, ako aj vašich zákazníkov, ich nákupné správanie a marketingové nástroje, ktoré plánujete používať.

Mojou záľubou sú aj čísla a analýzy. Pri spolupráci so mnou čakajte tabuľkové reporty každý mesiac, ktoré vám rád vysvetlím.

Vo voľnom čase sa venujem nahrávaniu youtube videí na tému webové stránky a eshopy, píšem blog a nahrávam podcasty. Vďaka tomu, vám viem s problémom na webe pomôcť aj prostredníctvom videí.

Časť môjho času zhltne vzdelávanie v oblasti webov a eshopov, ktoré je pre moju prácu nevyhnutné. Sledujem trendy, novinky a vychytávky v IT priestore. Veľkou inšpiráciou je pre mňa Web Summit v Lisabone a rôzne wordpress campy.

Certifikáty

Moje aktuálne certifikáty

Stretnime sa (online)

Poďme spoločne rozvíjať vaše podnikanie

Dohodnime si stretnutie