Posilnite marketing najefektívnejším nástrojom súčasnosti

Zvýšte pozornosť publika a vybudujte dôveryhodnú značku dynamicky prostredníctvom videa

V našom neustále digitalizujúcom sa svete je potrebné vyvíjať stále väčšie úsilie pre zaujatie pozornosti, ktorá je stále kratšia a kratšia. Video a motion dizajn ponúka metódy na upútanie pozornosti publika.

Aké sú výhody videa

V našom neustále digitalizujúcom sa svete je potrebné vyvíjať stále väčšie úsilie pre zaujatie pozornosti, ktorá je stále kratšia a kratšia.

Jedinečný marketingový nástroj

Náš mozog vstrebáva vizuálne informácie 60 000x rýchlejšie ako text a 90% informácií prenášaných do mozgu je vizuálnych.

Neustále
vyvíjajúci sa

Video ponúka flexibilný a neustále sa vyvíjajúci spôsob vysvetľovania vašich nápadov prostredníctvom vizuálnej komunikácie.

Komplexné
využitie

Využite video na získanie novej pracovnej sily, predvedenie produktau či služby širšiemu publiku, alebo na vzdelávacie účely.

Rýchlo podá informáciu

Video je lepšie vnímateľné, zapamätateľné, udrží pozornosť, má vplyv na SEO a má menej obmedzení v kreativite.

Ukážky z tvorby videií a animácií

Kvalitná animácia či video môže účinne doplniť vašu marketingovú výzbroj

Video je esenciálnym prvkom v akejkoľvek úspešnej marketingovej stratégii.

Zvýšte pozornosť publika a vybudujte si dôveru vo vašu značku vizuálne a dynamicky.

Čo o nás povedali

Nie je nič lepšie ako spokojný klient. Nesmierne nás teší, že väčšina našich spoluprác je dlhodobá a nekončí odovzdaním projektu.
Jana Melicherová
Jana Melicherová
ohdates.sk
Zobraziť viac
Maximálna spokojnosť s prácou firmy TOMARco. Špeciálne oceňujem Tomášovu profesionalitu, odbornosť, rýchlosť a taktiež flexibilitu pri zapracovaní zmien. Vrelo odporúčam!
Ján Majsniar
Ján Majsniar
perunka.sk
Zobraziť viac
Spustenie webshopu. Na 4. raz som nasiel firmu, kde držia slovo. Webshop úspešne spustený, priebežné konzultácie jasné, zrozumiteľným jazykom pre užívateľa. Čo a kedy urobia, presne splnené. Klobúčik dolu..
Lucia Motyková
Lucia Motyková
Elart.sk
Zobraziť viac
Pre mňa ako začiatočníka pri tvorbe a správe webu bolo veľkým prínosom spolupracovať s p. Martinčokom. Vďaka jeho znalostiam, skúsenostiam a odporúčaniam sme vytvorili veľmi pekný a hlavne funkčný web, na ktorom je radosť nakupovať, čo sa prejavilo aj pri náraste počtu objednávok. Ďakujem za profesionálny prístup a rýchlosť a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Veronika Gregorková
Veronika Gregorková
Lean Institute Slovakia
Zobraziť viac
S Tomášom spolupracujeme už nejaký ten čas, oceňujeme jeho osobný prístup, ochotu, proaktivitu a taktiež vysokú flexibilitu pri zapracovaní zmien👍Vrelo odporúčame😉 Lean Institute Slovakia
Karin Šturcová
Karin Šturcová
Casa del Caffé
Zobraziť viac
Tvorba nového e-shopu u TOMARCO bola jedná báseň. Obrovská vďaka patrí pánovi Martinčokovi a pani Lucke, ktorí pretvorili naše predstavy a nápady na skutočnosť a aktívne pomohli pri zrode funkčného, a hlavne kvalitného e-shopu. Každá naša požiadávka bola vždy promptne splnená a vždy na 100%. Sme vďačni, že sme náš e-shope zverili práve do rúk TOMARCO. Keby mám niekoho odporúčiť, tak jedine pána Martinčoka.

Náš tím

Bez kvalitného tímu by to určite nešlo. Títo ľudia stoja za našími úspešnými projektami.
Tomáš Martinčok

Tomáš Martinčok

CEO

lucia viglasska

Lucia Víglašská

Copywriter

jozef stefuca

Jozef Štefuca

WordPress Developer

Tímea Skubová

Social Media Manager

Jerry

Motivation manager.

Čo tak malá ochutnávka

Porozprávajme sa

O niektorých veciach sa ťažko píše a jeden krátky telefonát môže vypovedať viac ako 20 emailov. Rezervujte si bezplatnú online konzultáciu, počas ktorej sa môžeme o vašom projekte porozprávať a nájsť vhodné riešenie.
Nákupný košík
Návrat hore