Vytvoríme pre vás web na profesionálnej šablóne

Rýchle a jednoduché riešenie, ktoré vám šetrí čas a peňaženku.

Web vytvorený na šablóne je vhodné riešenie pre začínajúci biznis, kedy je váš rozpočet obmedzený. To mu však neuberá na kvalite a funkcionalite. Jediný rozdiel je v tom, že sa musíme držať v medziach toho, ako šablóna vyzerá. Vypočítajte si predbežnú cenu.

Aké sú výhody

Výhod je viac, ako by sa sem zmestilo napísať, preto sme pre vás pripravili tie hlavné.

Jednoduchá administrácia

Upravujte si svoje stránky a pridávajte nové články v prehľadnom admin účte.

Optimalizované pre mobily

Vaša stránka sa bude zobrazovať pekne na mobiloch, ale aj tabletoch a PC.

Rýchlosť

Web na šablóne dokážeme pripraviť veľmi rýchlo. V priebehu jedného až dvoch týždňov od zadania až po odovzdanie projektu.

Cena

Tým, že je grafika na šablóne pripravená, odpadá práca dizajnéra, ktorý by ju musel nakresliť a optimalizovať pre všetky zariadenia.

Ukážky našej práce

Výhod je viac, ako by sa sem zmestilo napísať, preto sme pre vás pripravili tie hlavné.

Kontaktujte nás a vyberte si z našej ponuky preddefinovaných šablón

Vyžiadajte si cenovú ponuku alebo si rezervujte 30 minútové online stretnutie, počas ktorého sa porozprávame a nájdeme vhodnú šablónu ako riešenie.

Čo o nás povedali

Nie je nič lepšie ako spokojný klient. Nesmierne nás teší, že väčšina našich spoluprác je dlhodobá a nekončí odovzdaním projektu.
Jana Melicherová
Jana Melicherová
ohdates.sk
Zobraziť viac
Maximálna spokojnosť s prácou firmy TOMARco. Špeciálne oceňujem Tomášovu profesionalitu, odbornosť, rýchlosť a taktiež flexibilitu pri zapracovaní zmien. Vrelo odporúčam!
Ján Majsniar
Ján Majsniar
perunka.sk
Zobraziť viac
Spustenie webshopu. Na 4. raz som nasiel firmu, kde držia slovo. Webshop úspešne spustený, priebežné konzultácie jasné, zrozumiteľným jazykom pre užívateľa. Čo a kedy urobia, presne splnené. Klobúčik dolu..
Lucia Motyková
Lucia Motyková
Elart.sk
Zobraziť viac
Pre mňa ako začiatočníka pri tvorbe a správe webu bolo veľkým prínosom spolupracovať s p. Martinčokom. Vďaka jeho znalostiam, skúsenostiam a odporúčaniam sme vytvorili veľmi pekný a hlavne funkčný web, na ktorom je radosť nakupovať, čo sa prejavilo aj pri náraste počtu objednávok. Ďakujem za profesionálny prístup a rýchlosť a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Veronika Gregorková
Veronika Gregorková
Lean Institute Slovakia
Zobraziť viac
S Tomášom spolupracujeme už nejaký ten čas, oceňujeme jeho osobný prístup, ochotu, proaktivitu a taktiež vysokú flexibilitu pri zapracovaní zmien👍Vrelo odporúčame😉 Lean Institute Slovakia
Karin Šturcová
Karin Šturcová
Casa del Caffé
Zobraziť viac
Tvorba nového e-shopu u TOMARCO bola jedná báseň. Obrovská vďaka patrí pánovi Martinčokovi a pani Lucke, ktorí pretvorili naše predstavy a nápady na skutočnosť a aktívne pomohli pri zrode funkčného, a hlavne kvalitného e-shopu. Každá naša požiadávka bola vždy promptne splnená a vždy na 100%. Sme vďačni, že sme náš e-shope zverili práve do rúk TOMARCO. Keby mám niekoho odporúčiť, tak jedine pána Martinčoka.

Náš tím

Bez kvalitného tímu by to určite nešlo. Títo ľudia stoja za našími úspešnými projektami.
Tomáš Martinčok

Tomáš Martinčok

CEO

lucia viglasska

Lucia Víglašská

Copywriter

jozef stefuca

Jozef Štefuca

WordPress Developer

Tímea Skubová

Social Media Manager

Jerry

Motivation manager.

Čo tak malá ochutnávka

Porozprávajme sa

O niektorých veciach sa ťažko píše a jeden krátky telefonát môže vypovedať viac ako 20 emailov. Rezervujte si bezplatnú online konzultáciu, počas ktorej sa môžeme o vašom projekte porozprávať a nájsť vhodné riešenie.
Nákupný košík
Návrat hore