Ako vzniklo TOMARCO, naše hodnoty a kam smerujeme

tomas martincok

Volám sa Tomáš. Niekoľko rokov som pracoval ako freelancer. Mojou hlavnou činnosťou bola tvorba webových stránok a e-shopov. Postupom času sa moje služby začali rozrastať, nakoľko klienti potrebovali okrem vytvorenia webovej stránky nastaviť aj analytické účty, reklamné účty, občas nejakú grafiku a podobne.

Veľmi rýchlo som zistil, že ak chcem klientom poskytovať nadštandardné služby, tak nemôžem sedieť na viacerých stoličkách naraz. Preto som nadviazal spoluprácu so šikovnejšími ľuďmi z daných odborov, s ktorými spolupracujem dodnes. Vytváram si okolo seba tím ľudí, ktorí sú profesionáli vo svojej oblasti a klientom dokážu poskytnúť maximum.

Nie sme typická agentúra, sme tím ľudí, ktorí postavia vaše online podnikanie na nohy.

Našou víziou je vybudovanie rozsiahlej siete spoľahlivých profesionálov, s ktorými postavíme vaše podnikanie na nohy. Momentálne pre klientov dokážeme zastrešiť takmer všetky oblasti online marketingu, od nastavenia stratégie, cez vytvorenie webovej stránky, e-shopu, správy sociálnych sietí, platených reklám, ale aj tvobru videa, fotografovania, grafiky, firemnej identity a podobne.

Hodnoty, ktorými sa riadime

Transparentnosť

Orientácia v tak dynamickom prostredí ako je online marketing nie je jednoduchá ani pre profesionálov. Klientom chceme poskytovať transparentné služby, aby vedeli, za čo si platia. Pri marketingu poskytujeme reporty na pravidelnej báze.

Vzdelávanie

V online svete sa nikdy neprestanete učiť. To isté platí aj pre nás. Každý v našom tíme sa venuje svojmu profesionálnemu rozvoju. Učíme sa, robíme si kurzy, aby sme klientom poskytovali vždy aktuálne informácie a dosahovali čo najlepšie výsledky.

Serióznosť

Chceme byť partnerom, na ktorého sa klient môže spoľahnúť nielen vtedy, keď je situácia dobrá, ale aj vtedy, keď je situácia komplikovaná a náročná.

Dlhodobá spolupráca

Odovzdaním projektu naša spolupráca s klietom nekončí. Našim klientom poskytujeme pomoc pri správe webu alebo e shopu, prípadne technickú podporu v prípade problémov.

Náš tím

Bez kvalitného tímu by to určite nešlo. Títo ľudia stoja za našími úspešnými projektami.
Tomáš Martinčok

Tomáš Martinčok

Zakladateľ a CEO

lucia viglasska

Lucia Víglašská

Copywriter

Jerry

Motivation manager.

Čo tak malá ochutnávka

Porozprávajme sa

O niektorých veciach sa ťažko píše a jeden krátky telefonát môže vypovedať viac ako 20 emailov. Rezervujte si bezplatnú online konzultáciu, počas ktorej sa môžeme o vašom projekte porozprávať a nájsť vhodné riešenie.
Nákupný košík
Návrat hore