Niečo o TOMARCO

tomas martincok

Volám sa Tomáš. Niekoľko rokov som pracoval ako freelancer. Mojou hlavnou činnosťou bola tvorba webových stránok a e-shopov. Postupom času sa moje služby začali rozrastať, nakoľko klienti potrebovali okrem vytvorenia webovej stránky nastaviť aj analytické účty, reklamné účty, občas nejakú grafiku a podobne.

Veľmi rýchlo som zistil, že ak chcem klientom poskytovať nadštandardné služby, tak nemôžem sedieť na viacerých stoličkách naraz. Preto som nadviazal spoluprácu so šikovnejšími ľuďmi z daných odborov, s ktorými spolupracujem dodnes. Vytváram si okolo seba tím ľudí, ktorí sú profesionáli vo svojej oblasti a klientom dokážu poskytnúť maximum.

Nie sme typická agentúra, sme tím ľudí, ktorí postavia vaše online podnikanie na nohy.

Našou víziou je vybudovanie rozsiahlej siete spoľahlivých profesionálov, s ktorými postavíme vaše podnikanie na nohy. Momentálne pre klientov dokážeme zastrešiť takmer všetky oblasti online marketingu, od nastavenia stratégie, cez vytvorenie webovej stránky, e-shopu, správy sociálnych sietí, platených reklám, ale aj tvobru videa, fotografovania, grafiky, firemnej identity a podobne.

Hodnoty, ktorými sa riadime

transparency blue

Transparentnosť

Orientácia v tak dynamickom prostredí ako je online marketing nie je jednoduchá ani pre profesionálov. Klientom chceme poskytovať transparentné služby, aby vedeli, za čo si platia. Pri marketingu poskytujeme reporty na pravidelnej báze.

education blue

Vzdelávanie

V online svete sa nikdy neprestanete učiť. To isté platí aj pre nás. Každý v našom tíme sa venuje svojmu profesionálnemu rozvoju. Učíme sa, robíme si kurzy, aby sme klientom poskytovali vždy aktuálne informácie a dosahovali čo najlepšie výsledky.

responsibility blue

Serióznosť

Chceme byť partnerom, na ktorého sa klient môže spoľahnúť nielen vtedy, keď je situácia dobrá, ale aj vtedy, keď je situácia komplikovaná a náročná.

support blue

Dlhodobá spolupráca

Odovzdaním projektu naša spolupráca s klietom nekončí. Našim klientom poskytujeme pomoc pri správe webu alebo e shopu, prípadne technickú podporu v prípade problémov.

Náš tím

Bez kvalitného tímu by to určite nešlo. Títo ľudia stoja za našími úspešnými projektami.
Tomáš Martinčok

Tomáš Martinčok

6 rokov sa venujem tvorbe webových stránok a e-shopov. Zakladám si na kvalitne odvedenej práci a spokojnosti klienta. Každý projekt dotiahnem do najmenších detailov.

lucia viglasska

Lucia Víglašská

15 rokov skúseností so slovenskou gramatikou a štylistikou a 4 roky skúseností v copywritingu. Písanie je mojím koníčkom a splneným snom, preto do práce vkladám maximum.

roman skokan

Roman Skokan

S grafickými editormi som sa stretol už na základnej škole, postupne na strednej a vysokej škole až doteraz neustále vylepšujem zručnosti v oblastiach navrhovania tlačeného, digitálneho, webového či motion dizajnu,  aby som vám mohol pomôcť komunikovať vaše nápady publiku v čo najpútavejšej forme.

jozef stefuca

Jozef Štefuca

Začínal som s tvorením webstránok písaním kódu na papier počas štúdia na strednej škole. Skrz všetky základy z front-end a back-end sféry som sa dostal až k WordPressu, ktorý ma zaujal. WordPressu sa venujem takmer denne, či už popri štúdiu, alebo v práci. Som puntičkár, ktorý sa neuspokojí s nahrubo vytvorenou stránkou.

IMG 4752 scaled

Tímea Skubová

Po absolvovaní stáže zameranej na vytváranie a optimalizáciu PPC kampaní som sa rozhodla rozšíriť si obzory v oblasti online marketingu. Venujem sa písaniu blogov, článkov a kompletnej správe sociálnych sietí. Som šťastná, že robím to, čo ma baví a zároveň mám možnosť neustáleho zlepšovania sa a vzdelávania.

jerry foto

Jerry

Motivation manager.

Stretnime sa (online)

Poďme spoločne rozvíjať vaše podnikanie

Dohodnime si stretnutie

Nákupný košík