Robíme to, čo nás baví

Ako vzniklo TOMARCO, naše hodnoty a kam smerujeme

Volám sa Tomáš. Niekoľko rokov som pracoval ako freelancer. Mojou hlavnou činnosťou bola tvorba webových stránok a e-shopov. Postupom času sa moje služby začali rozrastať, nakoľko klienti potrebovali okrem vytvorenia webovej stránky nastaviť aj analytické účty, reklamné účty, občas nejakú grafiku a podobne.

Veľmi rýchlo som zistil, že ak chcem klientom poskytovať nadštandardné služby, tak nemôžem sedieť na viacerých stoličkách naraz. Preto som nadviazal spoluprácu so šikovnejšími ľuďmi z daných odborov, s ktorými spolupracujem dodnes. Vytváram si okolo seba tím ľudí, ktorí sú profesionáli vo svojej oblasti a klientom dokážu poskytnúť maximum.

Inšpirujte sa

Hodnoty, ktorými sa riadime

Našou víziou je vybudovanie rozsiahlej siete spoľahlivých profesionálov, s ktorými postavíme vaše podnikanie na nohy. Momentálne pre klientov dokážeme zastrešiť takmer všetky oblasti online marketingu, od nastavenia stratégie, cez vytvorenie webovej stránky, e-shopu, správy sociálnych sietí, platených reklám, ale aj tvobru videa, fotografovania, grafiky, firemnej identity a podobne.

Transparentnosť

Orientácia v tak dynamickom prostredí ako je online marketing nie je jednoduchá ani pre profesionálov. Klientom chceme poskytovať transparentné služby, aby vedeli, za čo si platia. Pri marketingu poskytujeme reporty na pravidelnej báze.

Serióznosť

Chceme byť partnerom, na ktorého sa klient môže spoľahnúť nielen vtedy, keď je situácia dobrá, ale aj vtedy, keď je situácia komplikovaná a náročná.

Vzdelávanie

V online svete sa nikdy neprestanete učiť. To isté platí aj pre nás. Každý v našom tíme sa venuje svojmu profesionálnemu rozvoju. Učíme sa, robíme si kurzy, aby sme klientom poskytovali vždy aktuálne informácie a dosahovali čo najlepšie výsledky.

Dlhodobá spolupráca

Odovzdaním projektu naša spolupráca s klietom nekončí. Našim klientom poskytujeme pomoc pri správe webu alebo e shopu, prípadne technickú podporu v prípade problémov.

Nie sme typická agentúra, sme tím ľudí, ktorí postavia vaše online podnikanie na nohy

Našou víziou je vybudovanie rozsiahlej siete spoľahlivých profesionálov, s ktorými postavíme vaše podnikanie na nohy. Momentálne pre klientov dokážeme zastrešiť takmer všetky oblasti online marketingu, od nastavenia stratégie, cez vytvorenie webovej stránky, e-shopu, správy sociálnych sietí, platených reklám, ale aj tvobru videa, fotografovania, grafiky, firemnej identity a podobne.

Recenzie

Čo o nás povedali spokojní klienti

Máme za sebou už viac ako 120 projektov. O spokojnosti klientov svedčia aj referencie nižšie. Viac si o vybraných projektoch môžete prečítať na podstránke referencie.

Michael Huttl
swiss-support.com
Zobraziť viac
Na spoločnosť TOMARCO som sa obrátil s vysokými nárokmi ohľadom novej webstránky našej spoločnosti a agentúra prekonala všetky naše očakávania. Ich priateľská a efektívna komunikácia umožnila pochopiť našu víziu a uviesť ju do života s pozoruhodnou kreativitou.Stručne povedané, spoločnosť TOMARCO vrelo odporúčam všetkým businessom, ktoré hľadajú výnimočnú digitálnu agentúru. Ich odborné znalosti, kreativita a oddanosť spokojnosti zákazníkov sú naozaj prvotriedne.
Ivana Havranová
expertklub.com
Zobraziť viac
S Tomášom spolupracujem na tvorbe nových webových stránok a poznám jeho prácu aj pre iných podnikateľov. To čo rozhodlo pre spoluprácu je Tomášova dôveryhodnosť. Jednoducho viem, že jeho práca je skvelá, urobená s citom pre detail a urobí všetko, ako má byť. Ďakujem, Tomáš.
JUDr. Markéta Gašajová PhD
gasajova.sk
Zobraziť viac
veľmi kvalitný a profesionálny prístup pri tvorbe web stránky .veľká ochota na doplnenie a opravu mojich pripomienok. sympatické a príjemné vystupovanie ako aj veľmi rýchle jednanie a odpovedanie na správy a žiadosti. S touto firmou som veľmi spokojná a určite ju budem odporúčať aj ďalej.
Jana Melicherová
Jana Melicherová
ohdates.sk
Zobraziť viac
Maximálna spokojnosť s prácou firmy TOMARco. Špeciálne oceňujem Tomášovu profesionalitu, odbornosť, rýchlosť a taktiež flexibilitu pri zapracovaní zmien. Vrelo odporúčam!
Ján Majsniar
Ján Majsniar
perunka.sk
Zobraziť viac
Spustenie webshopu. Na 4. raz som nasiel firmu, kde držia slovo. Webshop úspešne spustený, priebežné konzultácie jasné, zrozumiteľným jazykom pre užívateľa. Čo a kedy urobia, presne splnené. Klobúčik dolu..
Lucia Motyková
Lucia Motyková
Elart.sk
Zobraziť viac
Pre mňa ako začiatočníka pri tvorbe a správe webu bolo veľkým prínosom spolupracovať s p. Martinčokom. Vďaka jeho znalostiam, skúsenostiam a odporúčaniam sme vytvorili veľmi pekný a hlavne funkčný web, na ktorom je radosť nakupovať, čo sa prejavilo aj pri náraste počtu objednávok. Ďakujem za profesionálny prístup a rýchlosť a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Veronika Gregorková
Veronika Gregorková
Lean Institute Slovakia
Zobraziť viac
S Tomášom spolupracujeme už nejaký ten čas, oceňujeme jeho osobný prístup, ochotu, proaktivitu a taktiež vysokú flexibilitu pri zapracovaní zmien👍Vrelo odporúčame😉 Lean Institute Slovakia
Ivana Miklovič
Ivana MiklovičSTRETCH - Online vzdelávanie
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup. Veľmi oceňujem nasadenie, s akým sa v TOMARCu pracuje, promptné odpovedanie a reagovanie na požiadavky klienta. Pán Martinčok dokáže zapracovať aj neštandardné požiadavky a vždy vyrieši problém. TOMARCO môžem len odporúčať!
Karin Šturcová
Karin Šturcová
Casa del Caffé
Zobraziť viac
Tvorba nového e-shopu u TOMARCO bola jedná báseň. Obrovská vďaka patrí pánovi Martinčokovi a pani Lucke, ktorí pretvorili naše predstavy a nápady na skutočnosť a aktívne pomohli pri zrode funkčného, a hlavne kvalitného e-shopu. Každá naša požiadávka bola vždy promptne splnená a vždy na 100%. Sme vďačni, že sme náš e-shope zverili práve do rúk TOMARCO. Keby mám niekoho odporúčiť, tak jedine pána Martinčoka.
JUDr. Martina Harantová
JUDr. Martina Harantová
notar-harantova.sk
Zobraziť viac
Rýchla a efektívna spolupráca. Tomáš je profesionál. Odporúčam 🙂
Daniel Fečo
Daniel Fečohttps://niecozdreva.sk/
Zobraziť viac
Úžasná spokojnosť. Rýchla a kvalitná práca. Pracoval na re-dizajne môjho webu, som nad mieru spokojný. Konečne môj eshop funguje tak ako má. Odporúčam.
Natalia Oriescikova
Natalia Oriescikovahttps://ars-vitae.sk
Zobraziť viac
Vrelo odporúčam, profesionalita na vysokej úrovni, poradí si aj s nekonvenčnou zákazku. Veľká spokojnosť
Martina Miga
Martina Miga
gs4kids
Zobraziť viac
Super spolupraca!!!!! Tomas je profesionalny developer na vybornej urovni. Co sa tyka komunikacie a riesenia problemov ohladom vizualnej a technickej stranky mojej webstranky, tak ta bola vzdy bezproblemova. Webstranka je novo vytvorena, takze neviem este povedat ako funguje, ale s celkovym vizualnym vysledkom som momentalne velmi spokojna. Tomas takisto ponuka aj ine servisy, napr. dodatocny servis spravovania webstranky za prijatelnu sumu. Urcite by som firmu Tomarco odporucila aj inym.

Kontakt

Máte nápad, ktorý potrebuje nový alebo lepší web?

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára alebo si rezervujte 30 minútové stretnutie, na ktorom sa môžeme porozprávať o vhodných riešeniach.