Tvorba web stránok

Tvorba web stránok a e-shopov je našou / mojou hlavnou činnosťou. Web stránky tvorím už viac ako 5 rokov.

Aké web stránky tvoríme?

Webové stránky tvoríme výhradne na platforme WordPress. Projekty sa vo väčšine prípadov riešia individuálne. Ak nenájdete svoju kategóriu, nemajte žiadne obavy, určite nájdete vhodné riešenie.  

Prezentačné web stránky

Na prezentačnej web stránke môžete ukázať svoje služby. Tento typ web stránky využívajú menšie a stredne veľké firmy pre svoju online prezentáciu.

Blog alebo osobná web stránka

Osobný web je vhodný pre tých, ktorí chcú zdielať svoje myšlienky a nápady. Blog pomáha vytvoriť komunitu, zvýšiť kredibilitu spoločnosti či jednotlivca.

Vzdelávacie web stránky

Vzdelávacie web stránky sú vhodné pre školiteľov, koučov a mentorov, ktorí chcú zdielať svoje znalosti online, budovať si okolo seba komunitu ľudí.

Digitálne alebo fyzické produkty

Komplexné e-shopy vrátane platobných brán, skladového hospodárstva, kupónov. E-shop pripravíme na online marketing s kompletnou analytikou.​

Referencie

Čo o mne hovoria klienti?
Peter Štaffen
Peter Štaffen
drdekor.sk
Zobraziť viac
Profesionálny a ústretový prístup k zákazníkovi, ktorý potrebuje pomôcť pri tvorbe webu. p.Tomáš pracuje efektívne s nástrojmi, ktoré dokážu ním vytvorenú web stránku posúvať na vrchné priečky a tak sa stávajú viditeľnejšie pre ďalších a ďalších zákazníkov. Vrelo odporúčam!
Jana Melicherová
Jana Melicherová
ohdates.sk
Zobraziť viac
Maximálna spokojnosť s prácou firmy TOMARco. Špeciálne oceňujem Tomášovu profesionalitu, odbornosť, rýchlosť a taktiež flexibilitu pri zapracovaní zmien. Vrelo odporúčam!
Miroslav Meňhart
Miroslav Meňhart
Online kurz
Zobraziť viac
Potreboval som urobiť nie jednu, ale niekoľko stránok vo WordPresse pre moju firmu. Hľadal som nejaký kurz WordPressu, ktorý by bol spojený s Elementorom. A podarilo sa mi objaviť kurz WordPressu pre začiatočníkov od Tomáša Martinčoka... Kurz som si neprešiel jedenkrát, ale pre istotu hneď dvakrát, lebo bol tak komplexný a plný informácií, že som vždy objavil niečo nové a zaujímavé. Všetky informácie Tomáš podával tak jednoducho, že každý musí pochopiť, čo ma robiť. A keďže všetky postupy ukazuje názorne krok po kroku na svojom monitore, stačí ich len opakovať. Naviac musím aj oceniť technickú úroveň kurzu, lebo videá sú spracované výborne po stránke obrazu i zvuku. Okrem kurzu som si pozrel ďalšie Tomášove videá na jeho You Tube kanáli, ktoré sú spolu s blogovými článkami zdrojom ďalších informácií, ktoré sa oplatí sledovať.
Ján Majsniar
Ján Majsniar
perunka.sk
Zobraziť viac
Spustenie webshopu. Na 4. raz som nasiel firmu, kde držia slovo. Webshop úspešne spustený, priebežné konzultácie jasné, zrozumiteľným jazykom pre užívateľa. Čo a kedy urobia, presne splnené. Klobúčik dolu..
Lucia Motyková
Lucia Motyková
Elart.sk
Zobraziť viac
Pre mňa ako začiatočníka pri tvorbe a správe webu bolo veľkým prínosom spolupracovať s p. Martinčokom. Vďaka jeho znalostiam, skúsenostiam a odporúčaniam sme vytvorili veľmi pekný a hlavne funkčný web, na ktorom je radosť nakupovať, čo sa prejavilo aj pri náraste počtu objednávok. Ďakujem za profesionálny prístup a rýchlosť a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Veronika Gregorková
Veronika Gregorková
Lean Institute Slovakia
Zobraziť viac
S Tomášom spolupracujeme už nejaký ten čas, oceňujeme jeho osobný prístup, ochotu, proaktivitu a taktiež vysokú flexibilitu pri zapracovaní zmien👍Vrelo odporúčame😉 Lean Institute Slovakia
Ivana Miklovič
Ivana MiklovičSTRETCH - Online vzdelávanie
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup. Veľmi oceňujem nasadenie, s akým sa v TOMARCu pracuje, promptné odpovedanie a reagovanie na požiadavky klienta. Pán Martinčok dokáže zapracovať aj neštandardné požiadavky a vždy vyrieši problém. TOMARCO môžem len odporúčať!
Karin Šturcová
Karin Šturcová
Casa del Caffé
Zobraziť viac
Tvorba nového e-shopu u TOMARCO bola jedná báseň. Obrovská vďaka patrí pánovi Martinčokovi a pani Lucke, ktorí pretvorili naše predstavy a nápady na skutočnosť a aktívne pomohli pri zrode funkčného, a hlavne kvalitného e-shopu. Každá naša požiadávka bola vždy promptne splnená a vždy na 100%. Sme vďačni, že sme náš e-shope zverili práve do rúk TOMARCO. Keby mám niekoho odporúčiť, tak jedine pána Martinčoka.
JUDr. Martina Harantová
JUDr. Martina Harantová
notar-harantova.sk
Zobraziť viac
Rýchla a efektívna spolupráca. Tomáš je profesionál. Odporúčam 🙂
Daniel Fečo
Daniel Fečohttps://niecozdreva.sk/
Zobraziť viac
Úžasná spokojnosť. Rýchla a kvalitná práca. Pracoval na re-dizajne môjho webu, som nad mieru spokojný. Konečne môj eshop funguje tak ako má. Odporúčam.
Natalia Oriescikova
Natalia Oriescikovahttps://ars-vitae.sk
Zobraziť viac
Vrelo odporúčam, profesionalita na vysokej úrovni, poradí si aj s nekonvenčnou zákazku. Veľká spokojnosť
Martina Miga
Martina Miga
gs4kids
Zobraziť viac
Super spolupraca!!!!! Tomas je profesionalny developer na vybornej urovni. Co sa tyka komunikacie a riesenia problemov ohladom vizualnej a technickej stranky mojej webstranky, tak ta bola vzdy bezproblemova. Webstranka je novo vytvorena, takze neviem este povedat ako funguje, ale s celkovym vizualnym vysledkom som momentalne velmi spokojna. Tomas takisto ponuka aj ine servisy, napr. dodatocny servis spravovania webstranky za prijatelnu sumu. Urcite by som firmu Tomarco odporucila aj inym.
Predošlé
Ďalšie

Zaujali sme vás?

Kontaktujte nás pre vytvorenie cenovej ponuky alebo analýzu vášho súčasného webu.

Web stránky optimalizované pre mobily

Neprichádzajte zbytočne o zákazníkov z mobilov a tabletov.

V súčasnosti je veľmi dôležité, aby bola web stránka optimalizovaná aj pre mobilné zariadenia. Naším princípom je tzv. “mobile first”. Prioritne sa zameriavame na to, aby web vyzeral dobre na mobile, až následne na ďalších zariadeniach.

Webová stránka je preto optimalizovaná pre mobily, tablety, laptopy ale aj veľké obrazovky. Web sa bude správať responzívne, tzn. bude prispôsobovať svoje rozloženie obsahu obrazovke, na ktorej sa zobrazí.

Tvorba web stránok na WordPress-e

WordPress je tzv. open source systém, ktorý je bezplatný. Na WordPresse je postavených viac ako 40% všetkých webových stránok na internete. Jeho hlavnou výhodou je modulárnosť. Znamená to, že ho vieme veľmi jednoducho prispôsobiť presným požiadavkám. Je udržiavaný developermi z celého sveta, preto bude neustále aktualizovaný a bezpečný.
WordPress logo

Pravidelné aktualizácie web stránky

Okrem vytvorenia webovej stránky zastrešujeme aj správu webovej stránky. Nemusíte sa tak obávať toho, že vaše web stránky prestanú fungovať.

Správa webovej stránky zahŕňa dôležité veci ako sú napr:

 • aktualizovanie wordpressu,
 • aktualizácie pluginov a šablóny,
 • pravidelné zálohovanie a
 • monitorovanie dostupnosti stránky.

Prečo si vybrať na tvorbu web stránky TOMARCO?

 • WordPress: používame Open Source systém, s ktorým sa naučíte veľmi rýchlo pracovať.
 • Dizajn na mieru: Navrhneme web stránku presne podľa vašich potrieb tak, aby sa na nej nachádzalo všetko, čo váš zákazník bude hľadať.
 • Pomoc a podpora: S nami ste v bezpečí. Poskytujeme pravidelnú a rýchlu podporu, vďaka ktorej môžete pokojne spávať 🙂
 • WooCommerce: E-shopy staviame na overenej platforme WooCommerce, ktorá je rovnako modulárna ako samotný WordPress.
 • Elementor: Najpoužívanejší nástroj na vizuálnu tvorbu web stránok. Obsah na svojom webe si dokážete veľmi rýchlo a jednoducho upraviť.
 • Astra: Viac ako 1 milión aktívnych inštalácií. Časom overená WordPress šablóna, na ktorú sa môžete spoľahnúť.
 • SEO optimalizácia: Každý web, ktorý odovzdávame prešiel základnou SEO optimalizáciou, aby ste sa začali zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania čo najskôr.
 • Email marketing: Emailové adresy vašich zákazníkov sa nikdy nestratia. Web stránku vieme napojiť na rôznych emailových klientov.
 • Web stránka v slovenčine: vieme aké to je frustrujúce, keď človek niečomu nerozumie. Z tohto dôvodu bude administrácia stránky kompletne v slovenčine.
 • Mnohoročné skúsenosti: Webové stránky nerobíme len pár mesiacov, ale máme za sebou reálne a úspešné weby, na ktoré sme hrdí.
 • Spokojní zákazníci: O kvalite našej práce svedčia aj pozitívne hodnotenia našich zákazníkov. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.
 • Pravidelné aktualizácie: Weby nielen tvoríme, ale aj spravujeme. Ak sa rozhodnete zveriť správu vášho webu do našich rúk, budete mať pokoj na duši.
 • Analytické nástroje: Bez vyhodnocovania návštevnosti nie je možné spustiť žiadne marketingové kampane. Webová stránka bude pripravená na to, aby ste tieto kampane spustiť mohli.
 • Profesionálne moduly: Na webových stránkach používame len overené a ZAKÚPENÉ moduly, ktoré sú osvedčené a kvalitné. Vyhnete sa rôznym problémom, ktoré by mohli vzniknúť pri použití pofidérnych a bezplatných modulov / pluginov.

Web stránky si upravíte kedykoľvek a hravo

Na našom blogu a YouTube kanáli nájdete množstvo video návodov pre prácu s WordPress a nástrojmi, ktoré sú použité pri vytváraní vášho webu. V prípade potreby vieme ponúknuť aj školenie.

youtube kanal tomarco

Atraktívny a moderný vzhľad vašej stránky

Vyhotovíme pre vás moderný a funkčný web s atraktívnym dizajnom na mieru. Týmto spôsobom sa dokážete odlíšiť od konkurencie a návštevníka zaujať. Ak to váš rozpočet nedovoľuje, vieme web postaviť na modernej a rýchlej šablóne.

1. Na začiatku bude telefonát

Na začiatku vás čaká telefonát, kde sa nezáväzne porozprávame o vašich potrebách a predstavách.

2. Pochopenie vášho biznisu

V tomto kroku sa pozriem na vaše doterajšie online aktivity, konkurenciu a súčasťou je aj bezplatná analýza.

3. Spoločne zvolíme stratégiu

Vypracujem návrh stratégie, pošlem vám nezáväznú cenovú ponuku na riešenia a spločne zvolíme ďalší postup.

4. Dohodneme realizáciu projektu

Po odsúhlasení cenovej ponuky dostanete plán projektu s podrobným časovým rozpisom.

Aký je postup pri tvorbe web stránky?

 1. Vstupná analýza: Nezáväzný telefonát, videocall alebo stretnutie pri káve. V prvom momente potrebujeme zistiť,čo potrebujete. Na základe úvodného stretnutia vypracujeme cenovú ponuku a následnú online stratégiu.
 2. Po schválení cenovej ponuky pripravíme návrh webovej stránky.
 3. Vypracovanie návrhu štruktúry a fuknckionality webu: V tejto fáze pripravíme prvotný návrh štruktúry webovej stránky so všetkými podstránkami, kategóriami, kde zadefinujeme funkcionalitu.
 4. Vytvorenie wireframe: Pripravíme prvotný návrh webu už aj s rozložením obsahu. Vidítei, kde sa obsah bude nachádzať, kde bude napríklad vyhľadávanie, výzva k akcii, kontaktný formulár a podobne. Po odsúhlasení sa púšťame do realizácii projektu.
 5. Kódovanie a realizácia projektu: Riešime samotnú webovú stránku. Návrhy, zvolené nástroje, dizajn už pretavíme do funkčnej webovej stránky, ktorá bude dostupná na internete.
 6. Odovzdanie projektu: Po jednej až dvoch kolách spätnej väzby, kde vyladíme posledné detaily pristupujeme k odovzdaniu projektu. Samozrejmosťou je 2 mesačná záruka po odovzdaní webu.
 7. Správa webovej stránky: Nakoniec sa o váš web budeme starať, pravidelne ho aktualizovať, zálohovať a riešiť prípadné vzniknuté problémy.

Stretnime sa (online)

Poďme spoločne rozvíjať vaše podnikanie

Dohodnime si stretnutie, alebo preskočte priamo na dotazník špecifikácia projektu pre vytvorenie cenovej ponuky.