Referencie

Moje najnovšie projekty

Technológia pre inteligentné budovy

GC Systems

Spoločnosť GC Systems s.r.o. je výrobcom smart zariadení pre domácnosť, bytové domy, hotely, administratívne budovy a mnoho iného. Použitie tejto technológie nemá žiadne limity. Na slovenskom trhu sú jednotkou v kvalite a cene.

Klient ma oslovil s požiadavkou o redizajn staršej stránky, nakoľko už nespĺňala všetky požiadavky. Riešili sme preto kompletný redizajn. Okrem toho sme vytvorili množstvo jazykových mutácií webu, nakoľko firma plánuje expandovať do zahraničia.

Okrem toho sme na webovej stránke vytvárali aj e-shop, ktorý je určený len pre registrovaných partnerov spoločnosti. Je preto prístupný len po prihlásení na web.

E-shop s prémiovými vínami z Toskánska

Gusto Toscano

Zadanie bolo jasné. Kompletný redizajn starého e-shopu. Pre klientku bolo dôležité, aby si mohla svoj e-shop spravovať sama a príjmať online platby. Projekt bol výnimočný tým, že okrem vytvorenia e-shopu som fotil aj nové produkty. Produktové stránky som prispôsoboval na mieru. Keďže ide o e-shop s exkluzívnym vínom, chceli sme zdôrazniť informácie o každom víne. Na produktových stránkach je pútavým spôsobom zobrazený ich ročník, zloženie, obsah alkoholu a podobne.
gusto toscano screenshot
Občianske združenie

Lean Institute Slovakia

LEI SK patrí medzi mojich dlhodobých klientov. Staral som sa im o ich predchádzajúcu stránku, spravoval obsah, riešil aktualizácie a podobne. Dostali sme sa do štádia, kedy stránka už nespĺňala všetky požiadavky. Bolo potrebné vytvoriť členskú sekciu s obsahom len pre členov. Lean Institute Slovakia je veľmi aktívny, preto bolo potrebné vyriešiť aj rezervačný systém pre pripravované podujatia, kde by sa ľudia mohli zaregistrovať a zaplatiť za lístok online. Stránka prešla aj kompletným redizajnom.