Pripravili sme pre vás ukážky niekoľkých vybraných projektov, na ktorých sme nedávno pracovali

Prémiová nápojová starostlivosť

carelabdivas.com/sk

Pre svetovú značku Care Lab Divas sme pripravovali eshop na mieru, vrátane napojenia na skladové hospodárstvo, platobné brány. Okrem napojení sme riešili aj jazykové mutácie a následný support klienta.

Vitajte vo svete inovácií

inofest.sk

INOFEST je každoročným podujatím neziskovej organizácie INOVATO CLUSTER, ktorej sme hrdým členom. Kolegovia nás požiadali o vytvorenie platformy, kde budeme môcť prezentovať toto podujatie.

Čistota nadovšetko

valin.sk

Spoločnosť VALIN nás oslovila s požiadavkou o prerobenie ich starého a nefunkčného eshopu. Okrem dizajnu sme riešili aj napojenie na skladové hospodrástvo, kuriérske služby a platobnú bránu.

Stomatologická ambulancia SAMDENT

samdent.sk

Zubná klinika v Žiline sa rozhodla pre nový web. Oslovili nás s požiadavkou o kompletný návrh dizajn manuálu, loga a webovej stránky.

E-shop s kávou z celého sveta a prémiovými kávovarmi

Casa del Caffé

Casa del Caffé bol jedným z ďalších zaujímavých e-shopov. Od začiatku bolo jasné, že tento e-shop musí pôsobiť profesionálne a pútavo. Predávajú sa tu prémiové kávy a profesionálne kávovary. E-shop bol vytváraný na mieru, vrátane produktových stránok, kde si zákaznív vie pozrieť pôvod kávy, jej chuťové tóny a prípadne aj certifikáty.

Technológia pre inteligentné budovy

GC Systems

Klient nás oslovil s požiadavkou o redizajn staršej stránky, nakoľko už nespĺňala všetky požiadavky. Riešili sme preto kompletný redizajn. 

Okrem toho sme na webovej stránke vytvárali aj e-shop, ktorý je určený len pre registrovaných partnerov spoločnosti. Je preto prístupný len po prihlásení na web.

E-shop s prémiovými vínami z Toskánska

Gusto Toscano

Zadanie bolo jasné. Kompletný redizajn starého e-shopu. Pre klientku bolo dôležité, aby si mohla svoj e-shop spravovať sama a príjmať online platby. Projekt bol výnimočný tým, že okrem vytvorenia e-shopu som fotil aj nové produkty.
Produktové stránky som prispôsoboval na mieru. Keďže ide o e-shop s exkluzívnym vínom, chceli sme zdôrazniť informácie o každom víne. Na produktových stránkach je pútavým spôsobom zobrazený ich ročník, zloženie, obsah alkoholu a podobne.

Občianske združenie 

Lean Institute Slovakia

LEI SK patrí medzi mojich dlhodobých klientov. Staral som sa im o ich predchádzajúcu stránku, spravoval obsah, riešil aktualizácie a podobne. Dostali sme sa do štádia, kedy stránka už nespĺňala všetky požiadavky. Bolo potrebné vytvoriť členskú sekciu s obsahom len pre členov. Lean Institute Slovakia je veľmi aktívny, preto bolo potrebné vyriešiť aj rezervačný systém pre pripravované podujatia, kde by sa ľudia mohli zaregistrovať a zaplatiť za lístok online.

Kontakt

Máte nápad, ktorý potrebuje nový alebo lepší web?

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára alebo si rezervujte 30 minútové stretnutie, na ktorom sa môžeme porozprávať o vhodných riešeniach.