Tipy a návody

Webová kalkulačka – koľko stojí vytvorenie webovej stránky

Koľko stojí vytvorenie webovej stránky? Odpoveď na túto otázku nájdete v tomto článku. Veľmi jednoducho si to môžete sami vypočítať.

Tipy a návody

5 tipov pre moderný web dizajn pre rok 2020 [aktualizované]

Webové stránky bez pekného a moderného dizajnu si dnes už nevieme ani predstaviť. Z času na čas sa predsa len stane, že sa ocitneme na webovej stránke, ktorej web dizajn vyzerá ako z roku X. V dnešnej dobe, kedy máme prístup k informáciám, šablónam a návodom na úpravu webovej sránky je to už prehrešok, na ktorý nie je ospravedlnenie.

Tipy a návody

Home office, nový štandard?

Benefit, štandard alebo prekliatie? Brázdite vody internetu a padla vám do oka ponuka práce v štýle home office. Premýšľate, kalkulujete a neviete sa rozhodnúť? Prečítajte …

Tipy a návody

Ako bojovať s prokrastináciou

Poznáte to, čím viac času máte na dokončenie projektu, tým dlhšie na ňom pracujete. A deň má len 24 hodín. Čas určený na prácu je ešte kratší, preto ho potrebujete využiť efektívne.

Gramatika

Ako napísať zavináč

Píšete text a potrebujete napísať špeciálny znak?  Máte dve možnosti. Buď si daný znak skopírujete z iného textu alebo použijete klávesovú skratku. Prinášame vám zoznam …

Marketing

Freelancer alebo agentúra

Potrebujete pomôcť s projektom a neviete, či sa obrátiť na freelancera alebo agentúru? Na slovenskom trhu je obrovské množstvo kvalitného pracovného potenciálu a ten sa skrýva aj vo freelanceroch aj v agentúrach.

Marketing

Kto je freelancer

Brázdite slovníky a ešte stále ste poriadne nezistili, kto je freelancer? Slovenčina je krásny jazyk a neustále sa vyvíja. Niektoré slová zanikajú a vznikajú nové. Nie vždy sa podarí nájsť na pomenovanie vhodný slovenský ekvivalent. Rovnako ako pri slove freelancer.

Tipy a návody

Tvorba e-shopov

V dnešnej dobe je podnikanie online čoraz zaujímavejšie. Zákazníci radi robia premyslené rozhodnutia o produktoch ešte predtým, ako si ich kúpia. Internetový obchod alebo e-shop je z tohto dôvodu pre nich prvou zastávkou.

Články

Ako si zvoliť správnu šablónu pre WordPress stránku

Šablóna web stránky ovplyvňuje to, ako bude vaša stránka vyzerať. Niektoré šablóny sú jednoduchšie, iné zložitejšie na ovládanie. Pri výbere šablóny je potrebné zvážiť niekoľko bodov.

Články

Registrácia domény, hostingu a inštalácia WordPress

Vytvorenie vlastnej web stránky vôbec nemusí byť náročné. V tomto video návode sa pozrieme práve na to, ako si môžete zaregistrovať svoju novú doménu. Neskôr sa pozrieme na to, ako si vytvoriť hostingový plán. Nakoniec si prejdeme cez prvotné nastavenia vo WordPress.

Využite možnosť bezplatnej analýzy vašej webovej stránky alebo e-shopu.

Potrebujete poradiť?

rád vám pomôžem

Nie ste si istý aké riešenie je pre vás vhodné?

Pokojne mi napíšte a stručne opíšte čo potrebujete riešiť.