Pretavíme váš nápad až do úspešného konca

Tvoríme moderné eshopy na kľúč

Postaráme sa o dizajn, vývoj, spustenie a následnú podporu. Obráťte sa na spoľahlivého partnera. Vieme, čo má moderný e-shop obsahovať. S nami sa v online svete nestratíte. Pridajte sa k desiatkám spokojných klientov.

Inšpirujte sa

Aké eshopy tvoríme

Eshopy tvoríme výhradne na 2 populárnych platformách. Pre eshopy na mieru používame platformu WooCommerce. Pre jednoduchšie systémy používame krabicové riešenie Shoptet, kde sme momentálne bronzovým partnerom.

Eshop na šablóne

Toto riešenie je vhodné pre začínajúce eshopy. Jednoduchý eshop s pekným dizajnom, platobnou bránou, fakturáciou, možnosťami dopravy a iným.

Eshop na mieru

Tento typ je vhodný pre náročnejšie eshopy, kedy potrebujete prepojiť sklady s fakturačným a ekonomickým softwarom ako Oberon, Omega a iné. Dizajn na mieru je samozrejmosť.

Vzdelávacie eshopy

Predávajte svoje kurzy alebo členské sekcie webu. Okrem pútavého dizajnu budete mať nástroj na správu členstva, fakturáciu a iné nástroje na manažovanie používateľov.

Shoptet eshop

Pripravíme pre vás eshop na profesionálnej platforme Shoptet, kde sme bronzovým partnerom. Budete mať k dispozícii komplexné riešenie pre začiatok predaja.

Náš overený postup

Zaujíma vás ako prebieha vytvorenie eshopu?

Nie je to len fráza. K vášmu projektu budeme pristupovať individuálne. Eshopy sa v mnohých ohľadoch podobaju, no častokrát si vyžadujú špecifické riešenie. Máme vytvorené procesy, ktoré vám zaručia bezproblémový priebeh realizácie.

Konzultácia a cenová ponuka

Na začiatku vás čaká telefonát, kde sa nezáväzne porozprávame o vašich potrebách a predstavách.

Dizajn, podklady, realizácia

V tomto kroku sa pozrieme na vaše doterajšie online aktivity, konkurenciu a budeme vám klásť náročné otázky.

Testovanie, odovzdanie

Eshop detailne otestujeme, uistíme sa, že všetko funguje správne a vy po odovzdaní projektu nebudete mať technické problémy.

Správa, podpora, marketing

Po odovzdaní projektu nemusíte hľadať ďalej. S našimi bohatými skúsenosťami v marketingu vás vieme ďalej nasmerovať.

Potrebujete vytvoriť nový alebo redizajnovať starý eshop?

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie alebo si rezervujte 60 minútovú platenú konzultáciu, na ktorej sa môžeme pozrieť na vaše konkrétne problémy, ktoré potrebujete riešiť.

Recenzie

Čo o nás povedali spokojní klienti

Máme za sebou už viac ako 120 projektov. O spokojnosti klientov svedčia aj referencie nižšie. Viac si o vybraných projektoch môžete prečítať na podstránke referencie.

Michael Huttl
swiss-support.com
Zobraziť viac
Na spoločnosť TOMARCO som sa obrátil s vysokými nárokmi ohľadom novej webstránky našej spoločnosti a agentúra prekonala všetky naše očakávania. Ich priateľská a efektívna komunikácia umožnila pochopiť našu víziu a uviesť ju do života s pozoruhodnou kreativitou.Stručne povedané, spoločnosť TOMARCO vrelo odporúčam všetkým businessom, ktoré hľadajú výnimočnú digitálnu agentúru. Ich odborné znalosti, kreativita a oddanosť spokojnosti zákazníkov sú naozaj prvotriedne.
Ivana Havranová
expertklub.com
Zobraziť viac
S Tomášom spolupracujem na tvorbe nových webových stránok a poznám jeho prácu aj pre iných podnikateľov. To čo rozhodlo pre spoluprácu je Tomášova dôveryhodnosť. Jednoducho viem, že jeho práca je skvelá, urobená s citom pre detail a urobí všetko, ako má byť. Ďakujem, Tomáš.
JUDr. Markéta Gašajová PhD
gasajova.sk
Zobraziť viac
veľmi kvalitný a profesionálny prístup pri tvorbe web stránky .veľká ochota na doplnenie a opravu mojich pripomienok. sympatické a príjemné vystupovanie ako aj veľmi rýchle jednanie a odpovedanie na správy a žiadosti. S touto firmou som veľmi spokojná a určite ju budem odporúčať aj ďalej.
Jana Melicherová
Jana Melicherová
ohdates.sk
Zobraziť viac
Maximálna spokojnosť s prácou firmy TOMARco. Špeciálne oceňujem Tomášovu profesionalitu, odbornosť, rýchlosť a taktiež flexibilitu pri zapracovaní zmien. Vrelo odporúčam!
Ján Majsniar
Ján Majsniar
perunka.sk
Zobraziť viac
Spustenie webshopu. Na 4. raz som nasiel firmu, kde držia slovo. Webshop úspešne spustený, priebežné konzultácie jasné, zrozumiteľným jazykom pre užívateľa. Čo a kedy urobia, presne splnené. Klobúčik dolu..
Lucia Motyková
Lucia Motyková
Elart.sk
Zobraziť viac
Pre mňa ako začiatočníka pri tvorbe a správe webu bolo veľkým prínosom spolupracovať s p. Martinčokom. Vďaka jeho znalostiam, skúsenostiam a odporúčaniam sme vytvorili veľmi pekný a hlavne funkčný web, na ktorom je radosť nakupovať, čo sa prejavilo aj pri náraste počtu objednávok. Ďakujem za profesionálny prístup a rýchlosť a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Veronika Gregorková
Veronika Gregorková
Lean Institute Slovakia
Zobraziť viac
S Tomášom spolupracujeme už nejaký ten čas, oceňujeme jeho osobný prístup, ochotu, proaktivitu a taktiež vysokú flexibilitu pri zapracovaní zmien👍Vrelo odporúčame😉 Lean Institute Slovakia
Ivana Miklovič
Ivana MiklovičSTRETCH - Online vzdelávanie
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup. Veľmi oceňujem nasadenie, s akým sa v TOMARCu pracuje, promptné odpovedanie a reagovanie na požiadavky klienta. Pán Martinčok dokáže zapracovať aj neštandardné požiadavky a vždy vyrieši problém. TOMARCO môžem len odporúčať!
Karin Šturcová
Karin Šturcová
Casa del Caffé
Zobraziť viac
Tvorba nového e-shopu u TOMARCO bola jedná báseň. Obrovská vďaka patrí pánovi Martinčokovi a pani Lucke, ktorí pretvorili naše predstavy a nápady na skutočnosť a aktívne pomohli pri zrode funkčného, a hlavne kvalitného e-shopu. Každá naša požiadávka bola vždy promptne splnená a vždy na 100%. Sme vďačni, že sme náš e-shope zverili práve do rúk TOMARCO. Keby mám niekoho odporúčiť, tak jedine pána Martinčoka.
JUDr. Martina Harantová
JUDr. Martina Harantová
notar-harantova.sk
Zobraziť viac
Rýchla a efektívna spolupráca. Tomáš je profesionál. Odporúčam 🙂
Daniel Fečo
Daniel Fečohttps://niecozdreva.sk/
Zobraziť viac
Úžasná spokojnosť. Rýchla a kvalitná práca. Pracoval na re-dizajne môjho webu, som nad mieru spokojný. Konečne môj eshop funguje tak ako má. Odporúčam.
Natalia Oriescikova
Natalia Oriescikovahttps://ars-vitae.sk
Zobraziť viac
Vrelo odporúčam, profesionalita na vysokej úrovni, poradí si aj s nekonvenčnou zákazku. Veľká spokojnosť
Martina Miga
Martina Miga
gs4kids
Zobraziť viac
Super spolupraca!!!!! Tomas je profesionalny developer na vybornej urovni. Co sa tyka komunikacie a riesenia problemov ohladom vizualnej a technickej stranky mojej webstranky, tak ta bola vzdy bezproblemova. Webstranka je novo vytvorena, takze neviem este povedat ako funguje, ale s celkovym vizualnym vysledkom som momentalne velmi spokojna. Tomas takisto ponuka aj ine servisy, napr. dodatocny servis spravovania webstranky za prijatelnu sumu. Urcite by som firmu Tomarco odporucila aj inym.

Cenník

Koľko stojí vytvorenie eshopu

Ceny nižšie je potrebné brať ako orientačné ceny. Každý projekt je špecifický a vyžaduje si niečo iné. Je to však odrazový mostík na to, aby ste získali lepšiu predstavu. V cenníku nie sú zahrnuté špeciálne funkcionality ako napojenie na dodávateľov, cenové porovnávače, napojenie na fakturačné alebo skladové systémy.

Šablóna

Všetko, čo budete na začiatok potrebovať
2290 Cena od
 • Projektový manažér
 • Úvodný workshop
 • Základné SEO nastavenia
 • Vizuálny editor (vrátane PRO licencie)
 • 1 kolo spätnej väzby
 • Štylistická a gramatická korektúra textov
 • Realizácia 2-3 týždne od dodania podkladov
 • Platobná brána Stripe
 • Jednoduchá fakturácia

na mieru

Vhodné pre rozsiahlejšie weby a náročnejšie požiadavky
3590 Cena od
 • Všetko v balíku BASIC, plus:
 • 2 kolá spätnej väzby
 • Pokročilé SEO nastavenia
 • Vytvorenie Cookie lišty
 • Optimalizácia rýchlosti načítania
 • Grafické úpravy šablóny
 • Základná analytika návštevnosti
Obľúbené

Shoptet

Výhodný ročný balík
1290 Cena od
 • Vytvorenie účtu
 • Nastavenie administrácie
 • Cenové porovnávače
 • Základná šablóna
 • Google Analytics
 • Drobné grafické úpravy
Výhodné

Benefity

Prečo si dať urobiť eshop u nás

Jednoducho vieme, čo robíme. Máme za sebou už viac ako 120 projektov. Weby a eshopy pripravujeme odborne bez ohľadu na to, či ide o menší alebo väčší projekt.

Account manažér

Každý projekt má prideleného account manažéra, ktorý má na starosti komunikáciu s klientom, dodržiavanie termínov a dvíhanie telefónov 🙂

Správa webovej stránky

Po skončení 14 dňovej skúšobnej doby po odovzdaní projektu dostanete od nás 1 mesačnú správu webovej stránky.

Redakčný systém WordPress

Webové stránky sú pripravené na najpopulárnejšom redakčnom systéme WordPress. Umožní vám vytvárať blogy, spravovať používateľov, ako aj možnosti rozšírenia webu.

Grafický editor

Eshop nemusí byť naprogramovaný. Vieme vám ho pripraviť pomocou grafického editora, ktorý vám umožní jednoduché úpravy obsahu ako texty, obrázky a rozloženie webu.

Licencované nástroje

Pre vývoj webových stránok používame len licencované pluginy a šablóny. Toto vám zarušuje bezproblémový chod webu, jeho aktualizácií a bezpečnosť.

Rýchle dodanie

Od dodania všetkých podkladov vieme vyriešiť realizáciu v priebehu 2 mesiacov. Od začiatku prác po spustenie ostrej verzie.

Vlastníctvo eshopu

Po odovzdaní eshopu na na platforme WooCommerce je eshop vo vašom 100% vlastníctve. Žiadne ďalšie skryté poplatky.

Realizácia in-house

Eshopy vyvýjame interne, nedávame ich robiť externým agentúram. Máme vyriešenú zastupiteľnosť na to, aby vám bol vždy niekto k dispozícii.

Ideme do toho 🚀

Sme tu pre klienta. Roky skúseností nás naučili čo by mal predajný web obsahovať, preto budete u nás v dobrých rukách.

Kontakt

Máte nápad, ktorý potrebuje nový alebo lepší web?

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára alebo si rezervujte 30 minútové stretnutie, na ktorom sa môžeme porozprávať o vhodných riešeniach.