Reklama a marketing

Pravdepodobne ste už videli PPC reklamu niekde na internete. Povedzme, že potrebujete k svojmu domu novú studňu. Kde budete hľadať? Väčšina ľudí si vezme ako prvý telefón a zadá jednoduché kľúčové slová ako napríklad “vŕtanie studní”. Na obrazovke sa vám zobrazí množstvo odkazov na stránky, ktoré hovoria o vŕtaní studní. Okrem toho, na najvyšších pozíciách sa vám zobrazí aj reklama tých stránok, ktoré si za reklamu platia. Ak ste majiteľom firmy zaoberajúcej sa vŕtaním studní, potom takáto reklama na vašu webovú stránku privedie veľké množstvo potencionálnych zákazníkov.

Pre vytvorenie PPC kampane nemáme tabuľkové ceny. Reklamné kampane sa líšia a preto k nim pristupujeme individuálne.

Cena závisí od viacerých faktorov. Ako prvý je váš marketingový rozpočet, inými slovami, koľko peňazí chcete na reklamu minúť.
Potom je tu poplatok pre nás za nastavenie kampane a jej následné spravovanie.

Viacerými spôsobmi.

Základom sú pravidelné reporty o výkonnosti kampaní väčšinou na mesačnej báze. Na správu kampaní používame viacero analytických nástrojov, a tak budete presne vedieť kam a na čo mínate svoje peniaze.

Taktiež sa môžme stretnúť osobne a spoločne si prejsť cez grafy a tabuľky tak, aby vám bolo všetko jasné.

Reklamu robíme na Google Ads, Facebooku, Instagrame, Bing-u a iných sieťach. To, aké siete sa zvolia pre reklamu závisí hlavne od stratégie, cieľovej skupiny a rozpočtu.

Stačí nás kontaktovať pre viac informácií na info@tomarco.sk.

Vo svojom tíme máme certifikovaných špecialistov na Google Adwords, takže vaša reklama bude v spoľahlivých rukách.

Certifikáty