O krok vpred pred konkurenciou? Digitálna garáž od Googlu to zaručí.

Učenie sa z pohodlia domova, vlastným tempom a k tomu zadarmo? Znie to super, však? Digitálna garáž má pre každého, kto chce nabrať digitálne zručnosti, školenie úplne zadarmo.

Pre ľudí bez digitálnych zručností je totiž veľmi náročné zostať konkurencieschopný v dnešnom rýchlo meniacom sa prostredí. Nevyužiť príležitosť, kým ju máte pod nosom, len znižuje vašu šancu zlepšiť sa vo svete, v ktorom potrebujete investovať čas do sebavzdelávania.

digitalna garaz

Čo je digitálna garáž?

Digitálna garáž od Google je bezplatný online vzdelávací program. Umožňuje vám rozšíriť a upevniť svoje zručnosti cez kurzy z oblasti digitálneho marketingu. Možno dokonca aj získať prácu, po ktorej tak túžite a naštartovať novú kariéru ?

Skutočne ju potrebujem?

Digitálne zručnosti sa síce dajú ľahko naučiť, no čísla ukazujú, že aj technologicky vyspelejšie krajiny majú problém vytvoriť nájsť vyškolených ľudí v tomto odvetví. Zdá sa, že trend nedostatku digitálne kvalifikovaných pracovníkov narastá. Niektoré spoločnosti majú dokonca problém pochopiť dôležitosť zvýšenia kvalifikácie svojich zamestnancov.

Každý, kto má chuť učiť sa, sa môže prihlásiť na digitálnu platformu Google. Bez ohľadu na to, či sa snažíte o kariérny postup, obchodný posun alebo o vzdelávanie.

Aké sú výhody digitálnej garáže?

Ľahký prístup – štruktúra a rozloženie obsahu je jednoduché. Video prednášky, kvízy a sledovanie pokroku môžete mať usporiadané v míľnikoch. Ku kurzom sa dostanete 24/7. Stačí mať prístup k internetu.

Vlastné tempo – učenie je ľahšie, než si myslíte. Neobmedzený režim a čas umožní vzdelávanie rovno z gauča bez narušenia plánov.

Testovanie – po absolvovaní každého kurzu môžete otestovať svoje zručnosti. Záverečný test je primárne založený na otázkach s výberom správnej odpovede a obsahuje nové príklady – nie tie, s ktorými ste sa už stretli vo videu.

Dostanem aj certifikát?

Áno. Koľko stojí získanie certifikácie Google? Ani cent. Iba váš čas a odhodlanie. Podporuje ich Google a IAB Europe (Interactive Advertising Bureau Europe). Ide o profesionálne združenie pre digitálny marketing a reklamu.

Čo ma digitálna garáž naučí?

Vďaka digitálnej garáži začnete chápať témy, ako je:

 • webový dizajn,
 • písanie obsahu,
 • SEO (optimalizácia pre vyhľadávače),
 • správa sociálnych sietí,
 • analýza údajov,
 • úprava videa,
 • vývoj mobilných aplikácií,
 • a mnoho ďalších zaujímavých vecí.

Ako pomôže mojej firme uspieť?

 1. Zvýšenie produktivity zamestnancov.
 2. Získanie šikovných pracovníkov.
 3. Nárast príjmov spoločnosti.
 4. Získanie konkurenčnej výhody.
digitalna garaz

Na čo ešte čakáte? Začnite hneď teraz : ) Tým, že sa vybavíte digitálnymi zručnosťami, si odomknete dvere do sveta možností. Obohaťte svoj životopis Google certifikátom a spoločnosti sa budú biť o vašu odbornosť. Nájdite si čas na zdokonaľovanie a investujte do seba. Sme si istí, že úspech sa dostaví.

Ak aj napriek hotovému kurzu nemáte dostatok času na marketing firmy, kontaktujte nás. Spravíme to za vás.

Prihláste sa na odber noviniek

Každý mesiac pripravujeme množstvo zaujímavých článkov, ktoré môžu posunúť vaše online podnikanie vpred.

HostCreators - Webhosting, Hosting, Registrácia domén