Rok 2021 v TOMARCO

Koniec roka pre viacerých z nás znamená sumarizovanie a rekapitulovanie predchádzajúcich mesiacov. Posledný pracovný deň sme si u nás v TOMARCO dali krátku poradu a hodnotili rok 2021. Okrem toho sme sa zamerali na naše ďalšie plány a vízie do budúcnosti. So šálkou kávy a pri kvalitnej čokoláde :D.

Komu sme pomohli

V TOMARCO sa prioritne venujeme tvorbe webov a e shopov postavených na platforme WordPress. Za rok 2021 sme radosť urobili 24 klientom. O ich spokojnosti hovoria recenzie, zatiaľ sa držíme na piatich hviezdičkách. Práve spokojní klienti nás posúvajú vpred.

Rastieme

Donedávna stála za TOMARCO jedna osoba. Ja Tomáš ako freelancer zastrešujúci tvorbu webov a eshopov. Ak však chcete odvádzať kvalitnú prácu, nemožete sedieť na viacerých stoličkách. Tím sa preto rozšíril o externistov Dominiku a Patrika, ktorí zastrešili tvorbu profesionálnych fotiek, videí a grafiky pre klientov.

Najväčší prelom vo firme nastal v auguste. Do tímu nadobro nastúpila Lucka, ktorá doposiaľ stála len v pozadí textov ako copywriter. V úlohe copíka sa začala venovať aj sociálnym sieťam a komunikácii s klientmi. Krátko po nej do nastúpil Roman, ktorý kompletne pokryl dizajn. A stojí aj redizajnom loga a novou identitou TOMARCO. Rozšírenie tímu ide ruka v ruke so službami, ktoré klientom vieme poskytnúť. A to je reklama, správa sociálnych sietí a navrhovania tlačené digitálneho, webového či motion dizajnu.

Vízia 2022

Pre mňa sú prioritou spokojní klienti, a preto si okolo seba vytváram tím profesionálov. Víziou TOMARCO pre rok 2022 je vytvoriť tím, ktorý sa postará o vašu firmu v on line priestore a postaví vaše podnikanie na nohy. Poskytne vám služby, s ktorými budete maximálne spokojní a budú urobené na vysokej úrovni.

Prečo to robím

Som perfekcionista. Dlhý čas som žil v zahraničí, kde som sa mnohému priučil. Po návrate na Slovensko som si povedal, že vybudujem firmu, ktorá bude zákazníkom dávať aj pridanú hodnotu. S klientmi zostávam v kontakte aj po odovzdaní projektov. Obklopujem sa ľuďmi, pre ktorých je práca koníčkom a robia ju s radosťou. Zdieľajú podobné hodnoty ako ja. S ľuďmi, ktorí so mnou pracujú v kancelárii a po práci si spolu vybehneme na pivko. Lebo spokojný tím vykoná prácu, s ktorou je spokojný aj zákazník.

Tomáš Martinčok zakladateľ TOMARCO

Prihláste sa na odber noviniek

Každý mesiac pripravujeme množstvo zaujímavých článkov, ktoré môžu posunúť vaše online podnikanie vpred.

About The Author

Nákupný košík
Návrat hore