Rok 2021 v TOMARCO

Koniec roka pre viacerých z nás znamená sumarizovanie a rekapitulovanie predchádzajúcich mesiacov. Posledný pracovný deň sme si u nás v TOMARCO dali krátku poradu a hodnotili rok 2021. Okrem toho sme sa zamerali na naše ďalšie plány a vízie do budúcnosti. So šálkou kávy a pri kvalitnej čokoláde :D.

Komu sme pomohli

V TOMARCO sa prioritne venujeme tvorbe webov a e shopov postavených na platforme WordPress. Za rok 2021 sme radosť urobili 24 klientom. O ich spokojnosti hovoria recenzie, zatiaľ sa držíme na piatich hviezdičkách. Práve spokojní klienti nás posúvajú vpred.

Rastieme

Donedávna stála za TOMARCO jedna osoba. Ja Tomáš ako freelancer zastrešujúci tvorbu webov a eshopov. Ak však chcete odvádzať kvalitnú prácu, nemožete sedieť na viacerých stoličkách. Tím sa preto rozšíril o externistov Dominiku a Patrika, ktorí zastrešili tvorbu profesionálnych fotiek, videí a grafiky pre klientov.

Najväčší prelom vo firme nastal v auguste. Do tímu nadobro nastúpila Lucka, ktorá doposiaľ stála len v pozadí textov ako copywriter. V úlohe copíka sa začala venovať aj sociálnym sieťam a komunikácii s klientmi. Krátko po nej do nastúpil Roman, ktorý kompletne pokryl dizajn. A stojí aj redizajnom loga a novou identitou TOMARCO. Rozšírenie tímu ide ruka v ruke so službami, ktoré klientom vieme poskytnúť. A to je reklama, správa sociálnych sietí a navrhovania tlačené digitálneho, webového či motion dizajnu.

Vízia 2022

Pre mňa sú prioritou spokojní klienti, a preto si okolo seba vytváram tím profesionálov. Víziou TOMARCO pre rok 2022 je vytvoriť tím, ktorý sa postará o vašu firmu v on line priestore a postaví vaše podnikanie na nohy. Poskytne vám služby, s ktorými budete maximálne spokojní a budú urobené na vysokej úrovni.

Prečo to robím

Som perfekcionista. Dlhý čas som žil v zahraničí, kde som sa mnohému priučil. Po návrate na Slovensko som si povedal, že vybudujem firmu, ktorá bude zákazníkom dávať aj pridanú hodnotu. S klientmi zostávam v kontakte aj po odovzdaní projektov. Obklopujem sa ľuďmi, pre ktorých je práca koníčkom a robia ju s radosťou. Zdieľajú podobné hodnoty ako ja. S ľuďmi, ktorí so mnou pracujú v kancelárii a po práci si spolu vybehneme na pivko. Lebo spokojný tím vykoná prácu, s ktorou je spokojný aj zákazník.

Tomáš Martinčok zakladateľ TOMARCO

Prihláste sa na odber noviniek

Každý mesiac pripravujeme množstvo zaujímavých článkov, ktoré môžu posunúť vaše online podnikanie vpred.

HostCreators - Webhosting, Hosting, Registrácia domén